DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

AKTUÁLNÍ NABÍDKA & CENÍK

Nabízím fotografování koní a psů či jiných zvířat.

Fotografování na jezdeckých závodech a kynologických akcí

Během roka plánuji fotografovat na několika jezdeckých závodech, výstavách a přehlídkách. Fotogafie z těchto akcí budu zveřejňovat v albech, přičemž fotky budou v menší kvalitě a opatřeny logem. V případě zájmu o určité fotografie bez loga a ve vysoké kvalitě, je možné si dané fotografie objednat.

V případě, že chcete mít jistotu, že se najdete v albu z nějaké akce, kontaktujte mě s předstihem!

Cena 1ks fotografie z jezdeckých akcí je 60 Kč.

Fotografování Vašich koní ve Vaši stáji

Po domluvě ráda přijedu vyfotografovat Vašeho koně do jezdecké stáje, kde je ustájen. Většinou u vás ztrávím 2-3 hodiny a následně poskytnu souhrn fotek ve vysoké kvalitě bez loga a tytéž fotografie s logem pro zveřejněné na internetu. Je možné fotit portréty, koně ve volnosti, při tréninku. Fantazii se meze nekladou.

Cena balíčku fotografií (do 30 ks) je 600 Kč, každá další fotografie činí 50 Kč + úhrada dopravy.

Fotografování Vašich psů a jiných zvířat

Fotografování Vašich psů bude probíhat v okolí Pardubic, což znamená Pardubice konkrétně nebo Ostřetín. Je možné fotit Vás s pejskem, pejska samotného v pohybu, chovné jedince k jejich prezentaci, štěňátka a podobně. Preferuji fotografování v exteriéru v přírodě.

Cena balíčku fotografií (do 30 ks) je 600 Kč, každá další fotografie činí 50 Kč + úhrada dopravy.

 

Ráda se přizpůsobím Vašim přáním a požadavkům. Je možné fotografovat i celou jezdeckou či kynologickou akci po individuální domluvě.